Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora hőmérséklet veszélyes...

Mekkora hőmérséklet veszélyes a procira?

Figyelt kérdés
1Ghz-ről húztam fel 2-re a Procit a telómban de a hőmérséklete max 2 fokot ha nőtt játék közben talán úgy 5-t!Letud egyáltalán égni?Am HTC Desire-ről van szó!Jah és 30-38 fok között mozog ált...Szóval Mennyitől veszélyes?Vagy ilyen alacsony hőmérsékleten is letud égni?
2013. febr. 3. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
okostelefonnál nem tudom de pc-nél általában kikapcsol ha túlmelegszik a proci az a 2-5 fok az szerintem nem nem hiszem hogy baja lenne...
2013. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, olyan 50 fok körül még jó vagy. De úgyis 60 fok fölött kezdene leégni a chip, és 60 fokon már elveszti a stabilitást, simán lefagy, hidd el. Egyébként a droid figyeli,, ha túl meleg, akkor automatikusan leveszi a 'vész' órajelre.
2013. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!