Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért erőltetik a szinkronizál...

Miért erőltetik a szinkronizálós fájlátvitelt?

Figyelt kérdés

iPhone-nál már nagyon régóta ez van, WP7/WP8-on is csak Zune-nal lehet fájlokat mozgatni, Androidon is egyre inkább elterjedt (bár nem tudom, hogy itt kötelező-e gyárilag azt használni, vagy lehet választani az és a mass storage között, én telefonomon még lehet, de ez már elég régi).

Közbe nincs annál egyszerűbb, mint amikor mass storage-ként megnyílik egy normál mappa, ahol nem kell valamilyen hulladék szoftverrel szenvedni, hanem egyszerűen bemásolsz amit akarsz.


2013. febr. 3. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Androidnál nincs kötelező szinrkonizáció program. Nincs erőltetve. Legalábis én még nem vettem észre. Sose használtam ilyet.

A Wp8-nál meg már van mass storage mód. Ott se kötelező a zune.

2013. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!