Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Samsung...

Mi a különbség a Samsung Galaxy Ace GT-S5830 és GT-S5830i között?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam, hogy van sima és i-s változat, mint az enyém. Gondolom az i egy picivel többet tud. Mivel? Nemrég azt is hallottam, hogy a GTA 3 mobil verziója csak a régebbi Acen fut, az i-n nem. Igaz ez? Ha igen, akkor tudnátok ajánlani nem baszkurált (root, custom ROM) működő GTA klónt?

2013. febr. 3. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor most nekem jobb vagy rosszabb az i? A processzora jobb a simánál, 832 MB-s.
2013. febr. 3. 20:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem MB, hanem MHZ.
2013. febr. 3. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
A GPU rosszabb mint a másikban ezért a 3D Chainfire progit ajánlják.
2013. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor rootolni kéne, de azt nem akarom. Szeretném, hogy ez az Ace 5 év múlva is telefon maradjon.
2013. febr. 4. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A root-ol az még bőven telefon marad
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Max ha lejárt a garancia, ellőni nem akarom. Vagy még nem volt olyan sosem, hogy valami vírust kap a telefon és elszáll az egész? Ez roottól nem történhet meg sohasem? Nem igazán vagyok hozzáértő, eddig egy Nokia 2700 classicom meg egy 3510i-m volt.
2013. febr. 4. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:

te tudod mit csinálsz vele, a root-tól semmi baja nem lesz és eltávolítható

de ha nem tudod miről van szó és nem is érted hogy kell csinálni ne fogj hozzá mert ha valamit nem jól csinálsz elronthatod

2013. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos van róla a neten step-by-step leírás, max ha rootra adom a fejem, akkor utánanézek.
2013. febr. 4. 19:30
 10/10 anonim válasza:

Én ki"root" oltam és jó semi baja nem lett !

a root menüt a kikapcsolás után kell behozni : + hang gomp és home gomb és a bekapcs gombot egy szerre így megjelenik a menü ; utána a hang gombal felülről a másodikra mégy után a letöltött zip fájlt megkeresni az sd kártyádon és azt telepíteni és megvárod még ki írja hogy " complet " aztán a menüben az elsőre mégy és újra indul a telód és egy " Superuser " nevű fájl lesz a menüdben és kész ! itt egy vidi is : http://www.youtube.com/watch?v=keu2GpU6n70

2013. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!