Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy nagyon nagy kérdésem...

Lenne egy nagyon nagy kérdésem hogyan tudnám rávenni apát hogy kapjak új telefont?

Figyelt kérdés
most nokia 6610i em van és nem akar venni újjat! de azon kívül megkapok mindent laptopot mindent! de telefont nem! és még a jegyeimre se panaszkodhat mert 1 hármasom van a többi 4,5! valaki valami véleményt hogy hogyan tudnám rávenni? zsebpénzemet is gyüjtöttem van 67 ezrem és nem engedi hogy vegyek újjat!
2013. febr. 3. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szarj apád fejére, meny be egy gsm boltba oszt vegyél. Max ha meglátja, ki dobja, te pedig vágd a fejéhez, mekkora fasz, hogy 70 ezret dob ki a hülye nézetei miatt az ablakon.
2013. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xD azért azt nem meg nem szánok rá 70 et :D meg amúgy is valami más módot nem tudtok???????
2013. febr. 3. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele. Vagy írd le egy papírra a teló összes "jó" tulajdonságát, és olvasd fel neki. Naponta többször. Ügyelj arra, hogy rohadt sok mindent írj le.
2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez beválhat! :D de nem szánnék rá csak vagy 30 ezret mivel még laptopot is akarok venni! de persze azt csak ballagásomkor!
2013. febr. 3. 20:19
 5/8 A kérdező kommentje:

és ha már itt járunk akkor 30 ezerét tudtok jó telót?

én huawei y200 ra vagy lg l3 ra gondoltam

2013. febr. 3. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali,3o.ooo Forint körül szerintem inkább Xperia Tipo-t vegyél:)az jó ebben a kategóriában
2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt nem akarom! 3.2 kijelző és 3.2 kamera miatt! kijelző legalább legyen 3.5 kamera 5 mp
2013. febr. 4. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Xperia U :D
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!