Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit bír az iPhoneotok...

Mennyit bír az iPhoneotok akksija?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le milyen tipus, és mennyit bír milyen használat mellett.

2013. febr. 3. 18:49
 1/9 anonim válasza:
0%
Iphone 5 1 nap Ha egész nap használom
2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
iPhone 4 és nekem is körülbelül 1 nap simán wifivel+aktív 2g-vel.
2013. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogyan használjátok, nekem a saját számlálója szerint 4 óra 15 perc használattal, 2 nap 1 óra után 64%-on van az aksi. Folyamatos wifivel, 3 emillel.

3-4 napot elvagyok vele.

2013. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fu, nos én ha munkában vagyok nem bír ki 12 órát. Reggel 7 kor leveszem töltőről, és este 5-6 körül már töltenem kell. Használom, böngészek vele amikor tudok, ugye munka mellett elvileg nem sokat :)

De egy bő egy hónapos iphone 5 nek nem hiszem hogy ennyit kellene csak bírnia. :(

2013. febr. 3. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
3. ha megfeletkezek róla, és nem nyomkodom, akkor nekem is kibír 3-4 napot simán :)
2013. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4S-naponta kb 3 max. 4 órát használom, és úgy nap végére 10-20% marad.
2013. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez főként alkalmazás függő, mi mennyire veszi igénybe a processzort, de hozzá tesz még a fényerő, hangerő meg az ilyenek. Ha iPh 4, vagy késöbbi modelled van akkor a retinakijelző a nagy felbontás, sok pixel miatt megint csak sokat fogyaszt. a lényeg ami lényeg, hogy nálam ha semmi alkalmazás nem fut, ha hívnak felveszem meg 1-1 hívást megejtek egy nap akkor 2 nap, de ha kicsi fb (3G-n wifivel vegyesen), 1-1 telefon hívás akkor 1 nap.
2013. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A büdös életben nem bírta 3-4 napig, de még 2ig sem nagyon, persze használom, rendesen azért van, sőtt néha telefonálok is :D kiváncsi vagyok akik 4 napos üzemidőröl beszélnek hogyan használják a telot, gondolom sehogy. Summ 1nap. i5
2014. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 digoo válasza:
en naponta haromszor akar negyszer is toltom, mondanom se kell folyamat nyomkodom.. De ha epp munkaba vagyok egy laza tizenket orazast kibir, de van amikor ott is fel kell toltenem..
2014. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!