Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitévő legyek? Nem tudom...

Mitévő legyek? Nem tudom többet használni a telefonom?

Figyelt kérdés

tehát. a telefonom [vodafone smart2] le volt kódolva ilyen mintával. és az apám fel akarta oldani és nem sikerült neki és kijött egy olyan hogy adjam meg a google e-mail címemt és jelszvamat. megadtam azt amit a telefonomon csináltam a neten megváltoztattam a jelszót és azzal próbáltam belépni de nem ment..most mitévő legyek?

segítsetek!



2013. febr. 3. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

reseteld, és ha tudod azt a bizonyos mintát, akkor kész... (resetelni ugy tudod,hogy megnyomod hosszan egyszerre a "kapcsoló", és a "hang fel" gombot, aztán vársz egy picit (10 mp), majd megnyomod ujra a "kapcsoló" gombot,hogy bekapcsoljon, és már kész is ! )


Remélem segítettem :) írj,ha sikerült/nem sikerült

2013. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és reset előtt kapcsold ki
2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát...valamit elnyomtam és midnent kitörölt:( ugyhogy kitörlődtek a képek meg minden..:( de legalább beléphetek:)
2013. febr. 4. 15:30
 4/7 anonim válasza:

sziasztok!

nekem is ez a problémám nekem egy vodafone k85 smart telefonom van és akárhogyan csinálom nem enged be. a google cimemet beirom azt sem veszi be pedig jók...:S

remélem tudtok segíteni, köszönöm!

2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg ugyanazt, amit a kérdezőnek írtam ! és kérdező, sajnálom ami történt :S de legalább jó lett
2013. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) igen jó lett:D
2013. febr. 8. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök neki :)
2013. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!