Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia Z-ről?

Figyelt kérdés
Ha lehet, a negatívumokat is említsétek!

2013. febr. 3. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Pozitívum:

- Full HD-s kijelzője van

- IP57-es szabvány

- gyors


Negatívum:

- nagyon látszik rajta az ujjlenyomat

- túl nagy a kijelzője ( nekem)

- kevés ideig bírja az akku

- nagyon drága

2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

FullHD totál felesleges, a hardver csúcs, nem lehet belekötni, viszont a betekintési szöge pocsék, és az akku sem egy vaskos darab, így az üzemidő is gázos lehet.Aminek a nagy részét a kijelző eszi meg.

Szvsz várd meg az MWC-t, most februárban lefut, és kidobja a HTC is hamarosan az új zászlóshajót, amin a Sense5 debütál, illetve hogy nyilván ne maradjon le, a Samu és a LG is mutathat be csúcs gépet még idén.

Én még várnék a helyedben a megvásárlásával, ha ezen gondolkozol.

Mondjuk az IP57 bevezetése a legfelső osztályba nem volt rossz húzás a Sonytól.

2013. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon, láttam benchmarkon, sz*rráveri a htc one x et :D

Azért várom csak h megjelenjen, mert akkor veszek egy s3-mat ha lemegy az ára :)

2013. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, meg nem is teljesen ide vág, de a HOX-ot az S4-es One S is szarrá verte benchmarkokban...
2013. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pozitívum: brutál erős hardver, jelenleg minden mobilt sz@rrá ver, full hd kijelző (elvileg egy kicsit látszik a különbség a full hd és a hd között), por és vízállóság.

Hátrány: gyűjti az ujjlenyomatokat, az üzemidő nem túl jó, bár szerintem egyik full hd-s mobilnak se lesz olyan jó, fakó kijelző (bár ez nem feltétlenül hátrány, mivel a tft előnye a fehér szín).

De én is várnék a helyedben a vásárlással, mert amikor megjelenik a konkurencia, egyből le fog menni az ára. Egyébként meg szerintem egy nagyon jó telefonról beszélünk.

2013. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! várni mindenképpen váruk júniusig, csak addig jó lenne megtudni, milyen márkájú telefont vegyek egyáltalában
2013. febr. 4. 18:34
 7/8 Balázs88 ***** válasza:

Jó telefon az biztos csak elég borsos lesz az ára, igaz szerintem egyik gyártó új csúcskészüléke se lesz olcsóbb 160-180 nál



Az Xperia V se rossz készülék, és jóval olcsóbb igaz csak függetlenül lehet kapni [link]

2013. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!