Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG BEÁZOTT AZ XPERIA...

SEGÍTSÉG BEÁZOTT AZ XPERIA GO-M! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy go-t és most fürdéskor kipróbáltam a vízállóságát. Nem sült el jól, mert kiderült hogy a micro sd fedele hiányzik így bejutott oda a víz és így nincsen kép hang meg minden van sőt még az érintést is érzi de nem mutat képet. mit tegyek?

2013. febr. 3. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szedd szét annyira, amennyire tudod, majd hagyd száradni kb. 3 napig.
2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Először is NE próbáld meg bekapcsolni semmiképp. Szedd a hátlapot,vedd ki a SIM,memkártyát,akksit,várj vele 3-4 napot majd imádkozz.


Ha megpróbáltad bekapcsolni akkor eléggé rontottál az esélyeiden.

2013. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
azonnal kapcsold ki!!! és szedd szét amennyire csak tudod, majd 2-3 napig hozzá se nyúlj, be se kapcsold.
2013. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
már bekapcsoltam be van kapcsolva. nem akarom szétszedni mert lebasznak mert csak 12 vagyok és amúgy sem otthon vagyok hanem mamámnál, ha apu megtudja egy ideig halott leszek
2013. febr. 3. 21:24
 5/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tönkre ment. Operáld ki belőle az akkumulátort és hagyd 3-4 napig száradni talán helyrejön.
2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ha erőteljesen belefújok oda ahol bement a víz akkor érzem hogy jön ki
2013. febr. 3. 21:26
 7/18 A kérdező kommentje:
a víz igy meg lehetne oldani?
2013. febr. 3. 21:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne szedd széd, hagy bekapcsolva, és baxd tönkre a telódat.

Nehogy véletlenül hallgass itt bárkire is, aki segíteni akar, hogy még esetleg meg tudd menteni a szeretett telefonodat...

2013. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nem kijön, hanem még jobban belefújod okoska.Az egy működő telónak, és az áramköröknek minden bizonnyal jót fog tenni.

Sebaj, építkezéshez lesz +1 tégla.

2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem volt jó ötlet azzal fürödni, de az sem jó ötlet, hogy nem hallgatsz ránk. Mentsd a menthetőt, kapcsold ki, és szedd szét!
2013. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!