Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995 telefonom...

Alcatel ot-995 telefonom kilép a játékból, lefagy a játék. Mi lehet a baj és mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem ezt a telefont, és nagyon szeretem csak az a nagy gondom van vele, hogy a játékok lefagynak, és sokszor ki is lépnek (pl. : subway surf). Vannak olyanok is amik igaz elindulnak, de 1 percet nem tudok velük játszani, mert lefagy és kilép (pl. : simple plan 1-2, drift mania) Vagy ott van még a Pou. Az csak lefagy. Már frissítettem őket, letöröltem mindent és úgy próbáltam ki a simple plant de megint csak lefagyott és nem egyből, de kilépett. Másoknak is kilép és ugye ezt lehet valahogy orvosolni? Eléggé félek hogy ez nem típus hanem egyedi hiba.

2013. febr. 3. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem Simple plan (nem tudom honnan jött...este van :D) hanem Temple run!
2013. febr. 4. 00:01
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen telóm van és szintén 1 hónapja. Én eddig amikkel játszottam, mind nagyon jó volt, soha nem fagyott, vagy állt le. Én UNOzni szoktam, mérges madarazni, játszottam azzal is amit írtál: subway surf. Nekem meg olyan gondom van, hogy nem tudok beállítani élő hátteret. Neked sikerül? Hogy kell? :)
2013. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
frissítetted a telefonod?4.0.4-re.akkor már nem szabad ilyen probléma.ha nem akkor akadhat. 2.-nak üzenem nyomja hosszan a kezdőképernyőt és ott lesz az élő hátérképek beállítása.
2013. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek :) az elsőnek üzenem, hogy nagyon sok keresés után de rájöttem hogy kell :) igen hosszan kell nyomni a kijelzőt, de azzal a gyorsindítóval ami eredetileg van beállítva nem működik! bemész a beállításokba, ott lesz hogy gyorsindítók. Arra rámész, és ott van egy olyan Launcher. én is azt használom :) ha csak sima hátteret állítasz be magadnak, sokkal kevésbé meríti az aksit is! :) A másodiktól kérdezem, hogy hogy kell frissíteni? Elnézést az értetlenségem miatt, de az első komolyabb telefonom :D előtte egy nokia c1-es volt...:P
2013. febr. 7. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ma kibogarásztok, az egyik osztálytársammal, hogy hogy kell ( neki is ugyan ilyen a telefonja, mint kiderült neki is ez volt a baja... :D ) Feltettem,működik a Temple Run, viszi rendesen a subway surf-öt!!!!!!!!!!!!!!! szóval köszönöm!!! :) további szép napot! :)
2013. febr. 8. 14:33
 6/7 daveszka válasza:

Megkérdezhetném hogy mit csináltál a telefonnal?

Mert nekem is dettó ugyan az a problémám.

2013. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon sok játéknál lefagy mit csinnáljak hogy nefagyjon le ?
2015. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!