Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Iphone5-el...

Hogyan lehet Iphone5-el fényképezni, mondjuk a facebook üzeneteket, vagy az sms-eket?

Figyelt kérdés
segítség !

2013. febr. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
facebook üzeneteket...veszel mégegy iPhone 5-öt, és azzal lefényképezed. mások is így csinálják...egyébként rettenetesen bonyolult, 2 gombot kell egyszerre megnyomni, és mivel összesen van 4 gomb rajta, nem lesz nehéz kitalálni. te döntésed, hogy beírod-e google-ba, vagy végigpróbálgatod annak a 4 gomb összes 2es kombinációját...mellesleg nekem ezt leírni több időmbe telt, mint hogy leírjam a megoldást, de dolgozz egy kicsit te is...:D nem ér leszavazni :)
2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Na de ha mégsincs kedved guglizni,akkor a home és a power gomb egyszerre rövid időre megnyomva :) De az előző megérne egy like gombot :D
2013. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp tegnap nyomkodtam az iPhone 5-öt.Alapból nem vennék,azt nem taglalom miért.De a fényképezés az valami fenomenális.Sorozatosan nyomtam az exponáló ikont és ezredmásodperc alatt mentette el a képeket.Csak bámultam :)
2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !:)
2013. febr. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!