Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem jelzi facebookon az...

Mért nem jelzi facebookon az értesitéseket a telefonom?

Figyelt kérdés
A telefonomra le töltöttem a facebook every phone alkalmazást és amikor benn vagyok a főmenübe az értesitéseknél sosem jelenik meg semmi de amikor meg nézem gépen akkor látom hogy kaptam pár értesitést de a telefonon nem jelzi :/ az a legutolso értesitésem h "xy ismerőseid várják hogy megkeresd őket a telefonoddal" és ez után nem kapok semmilyen értesitést de kezdőlapon látom h irtak páran meg hasonlok... :/ tudnátok segiteni?
2013. febr. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a fb app elég kotvány egy ganaj. Szerencsére akad alternatíva bőven. A hivatalos app felejtős. Sajnos ajánlgatni nem tudok fb appot, egy ideje nem merítem az akkut hasonlókkal.
2013. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

És hol tudok keresni ?

2013. febr. 6. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerre?
2013. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek hozzá :/

Samsung s5230 nem androidos a telo :/

2013. febr. 7. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Bada, ugye? Nem hiszem, hogy van app-kínálat... Lehet, hogy getjar.com-on akad valami javás fb app.
2013. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!