Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 3D nézet aktiválása...

IPhone 4 3D nézet aktiválása a térképben? Muszáj hozzá feltörni?

Figyelt kérdés
iPhone 4- en hogyan lehet aktiválni a 3D nézetet a térképben? Valaki írni egy leírást vagy egy magyar oldalt? És muszály hozzá feltörni és Cydia val fel rakni vagy anélkül is megoldható? Köszi előre is :)

2013. febr. 4. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:

És más alkalmazás is el van rejtve iPhone 4- en? (Pl.: Siri)

Az iPhone- omon iOS 6.1 van.

2013. febr. 4. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, *muszáj, és még nincs jailbreak ios 6.x-re. jelenleg azon dolgoznak.
2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az ilyen rejtett alkalmazások egyelőre nem érhetők el iPhone 4- en? Mikor lesznek? És mik vannak még ez a kettőn kívül?
2013. febr. 4. 19:42
 4/9 reptoid ***** válasza:
Màr van jb ios 6-ra.
2013. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah, oké, nem láttam, hogy 2 órája megjelent. nos, akkor mostmár lehet jb-elni, én nem tudom megteszem-e, de lehet jól jönne 1-2 tweak :)
2013. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leírja valaki hogy hogy működik ez a feltörés? Soha nem törtem fel és nem is akanám de kellenek ezek a rejtett cuccok am megveszek mindent ami kell csak ezek miatt…
2013. febr. 4. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Rejtett? Nem rejtett hanem nem elérhető. Ez nincs benne, hogy hipp-hopp lerántsd róla a takarót...

Maximum egyéb forrásból tudnád installálni, de a Siri nem mindig működik, tudni illik, az az Apple szerverével kommunikál.

Go buy a 5.


Egyébként www.evasi0n.com ; itt leírnak mindent, vagy keress YouTube-on "How to jailbreak with evasi0n" kulcsmondattal.:)

2013. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok ennyire béna a "jailbreak" hoz, de már vagy 20x megpróbáltam, de mindig az lett a vége, hogy ujraraktam a telót iTunes on mert nem müködött..:s és ama 3D Maps nagyon lassú iPhone 4 en,, Siri t meg nem tudom megcsinálni.
2013. máj. 12. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem viccből nincsen rajta... lassú lesz, lefoglal majd minden memóriát, használhatatlanná teszi a telefont, aztán jön a restore...
2013. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!