Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonom...

Samsung Galaxy Ace telefonom van. Ahoz kapcsolatban lenne 2 fontos kérdésem! Az első, hogy van 3 mappa ami Instagrammal sikerült letöltenem és nem tudom törölni. Hogy törölhetném vagy rejthetném el?

Figyelt kérdés

A második kérdés: Azt írja ki a telefonom hogy nincs elég hely pedig még van 7 gigám! Hogy állíthatnám be hogy mindent a kártyára mentsen?

CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!!!!!!!!! KÖSZÖNÖM!!!!!!!!



2013. febr. 4. 21:15
 1/6 anonim válasza:
Link2sd ezzel át pakolhatsz mindent a sd-kártyára.! De ezt rootólni kell.!
2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ehez a rootos izéhez nem nagyon értek. valami könnyebb nincs?
2013. febr. 5. 21:07
 3/6 anonim válasza:
A root segit sok programnak hogy fuson a telon.! App 2 SD átrak sok mindent meg tisztit is de a link2 az mindent enged.! Root fontos.!
2013. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek hogy kell rootolni!
2013. febr. 10. 10:59
 5/6 anonim válasza:
2.kérdés :Én bementem egy telós sráchoz és azt mondta hogy nem lehet beállítani hogy a telefonra mentsen, viszont azt meg lehet csinálni hogy ne írja ki hogy betelt a telefon tárhelye mégpedig :Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazások kezelése-->itt rámész az alkalmazásra és elvileg a jobb sarokban van olyan (nem minden alkalmazásnál)hogy frissítés törlése és azt törlöd. Ettől az alkalmazást NEM törlöd csak a frissítést!! Én így oldottam meg :)
2013. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem már meg lett oldva ez az egész, hogy kevés a hely, de azt a 2 mappát még mindig nem tudtam eltüntetni :\ hogy tüntessem el? nem lehet törölni!
2013. febr. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!