Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek volt mar tapasztalat...

Valakinek volt mar tapasztalata a Baraka GSM-mel? Samsung Galaxy Note 2-t szeretnek venni, es naluk 130. 000-ert meg lehet venni. Az erdekelne, hogy mennyire megbizhatok?

Figyelt kérdés
Korabban volt mar rossz tapasztalatom telefon vasarlasnal, ezert szertnek segitseget kerni. Illetve ha valaki tud olcsobban, vagy esetleg szinten ennyiert, es meg tudja mondani, hogy hol, azt is megkoszonnem. :) Hasznalt is erdekel, abban az esetben, ha nem latszik rajta, hogy az. :)
2013. febr. 5. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vedd a Partnero-nál 140-ért, azok legalább relatíve megbízhatóak (a sufni gsm-ek között).
2013. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nezd meg,hogy a telefon imei szama egyezik-e azzal,ami a dobozon ill. az akku alatti matrican van. Ha nem,akkor ne vedd meg. Ezek a nagykerek ujabban azt csinaljak eloszeretettel,hogy megveszik huseggel a telefont a szolgaltatoktol es atirt imei szammal aruljak tovabb
2013. febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ht628 válasza:
van velük tapasztalatom. (sajnos negatív) kérdezőnek privátban el is küldtem a sztorit részletesen. vettem náluk okostelefont. hardverhibás volt, kicserélte ugyanolyanra az is hibás volt (szoftver). végül adott ideiglenes pótkészüléket szervíz idejére, az is hibás volt (hardver) és végül 30 napig javították a semmit - eredeti baja megjavult, de lett más helyette baj helyette. visszavittem, ismét 30 napra ül rajta (ugyebár max 45 nap a javítási idő) pofátlanság. inkorrektség. jogom van az árát visszakérni innentől.
2013. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
simlis banda kerülni kell nagy ívben
2021. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!