Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlotok?...

Milyen telefont ajanlotok? 50ezerert kb.

Figyelt kérdés
Ami nekem fontos: zenelejatszas, wifi, android. Maximum 4,3" kijelzovel. Koszi elore is.

2013. febr. 5. 08:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es t-mobilos vagy fuggetlen kellene.
2013. febr. 5. 08:23
 2/8 anonim ***** válasza:
sony xperia sola, u
2013. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pynti válasza:

Alcatel OT 995 :)

Nekem ilyen van 5 hónapja, hibátlanul működik, van rá már Android 4.0, amúgy itt egy link ahol le van írva mit tud, csak ajánlani tudom, fehér színben sztem szebb, de ízlés kérdése. Ha rákeresel tesztekben szinte mindenhol dicsérik, egy hibája van, a kamerája nem csinál olyan minőségű képeket mint egyik-másik 5 mp-es teló, de szerintem egész jókat készít így is.Ja és ha frissíted az androidot akkor javít a kamera szoftveren is !

2013. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pynti válasza:
2013. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Enis az alcatelre gondoltam. Igazabol ismerosomnek kellene, helyette irtam ki. Nekem is az van :-) juliusban vettem, es nem tudtam hogy azota jott e ki valami hasonlo teljesitmenyu. Koszi a valaszt :-)
2013. febr. 5. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Xperia U, vagy Sola. Mind a kettő minden téren jobb az OT-995-nél. Bár az OT-995 is jó, de ezek jobbak.
2013. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xperia U
2013. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mr.Kütyü ***** válasza:
sony xperia u/sola.
2013. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!