Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android op. Rendszerű Samsung...

Android op. Rendszerű Samsung telefonom egyfolytában villog. Nem történik semmi, nem hívnak, nem jön sms, nem merül, egyszerűen csak felvillan szabálytalan időközönként. Mitől? Bővebb lenn.

Figyelt kérdés
A háttere egyszerű kép, még az sem mozog, nem lehet óra miatt, mert nincs a villogásban rendszer, viszont elég zavaró, és iszonyat gyorsan merül miatta. Nemrég kezdte, nem állítottam rajta semmit, és azóta naponta lemerül, sőt, este felé már tehetem is töltőre,1 napot sem bír ki. Volt már valakinek ilyen gondja? Mitől lehet? Mi a teendő? A garanciám már lejárt, bár októberben csináltak rajta szoftverfrissítést, újonnan vettem a T-mobilenál, és elvileg frissítés után még 1 évig garanciális. Ez igaz?

2013. febr. 5. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
a facebook alkalmazás vagy egy másik alkalmazás csinálja ami automatikusan elindul.nézz körül hogy milyen alkalmazásokat telepítettél
2013. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Leszedtem egy pár dolgot, valamelyik élő háttér lehetett, azóta nem csinálja. Köszönöm köszönöm köszönöm!:D
2013. febr. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!