Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan tarifacsomagot keresek,...

Olyan tarifacsomagot keresek, amellyel a legkedvezőbben lehet vezetékes hálózatot hívni. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Átböngésztem az összes létező mobil tarifát, és eddig a Vodafone tűnik a legkedvezőbbnek 7,31 Ft-tal.

Tudtok esetleg ennél is kedvezőbbet? Üzleti célból meglehetősen sokat lenne használva, így jó lenne a lehető legjobbat megtalálni.

Nagyon köszönöm előre is.


2013. febr. 5. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hány telefonról van szó és mennyit telefonáltok velük. Ez szolgáltatónként más, de valamennyi fölött adnak egyéni ajánlatot.


(Nekünk nem volt annyi telefonunk, ezért nem kaptunk, vodafonosok lettünk.)

2013. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak egy telefonról lenne szó, így kedvezmény nem jár az biztos. Egész napos, folyamatos használatban lesz, kimenő hívásokra. Fogadni nem fogadnak rajta hívást.

Eddig a Vodafone tűnik nekem is legjobbnak, csak gondoltam ki tudja? :)

2013. febr. 5. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!