Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Lg Shine már butának számít?

Egy Lg Shine már butának számít?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, elég régi telefon. Sehol nincs még egy pl. mostani alsó kategóriás androidos telefonhoz képest sem.
2013. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyagminőség szempontjából az egyik legjobb telefon, telefonáláshoz kényelmesebb mint egy mai okostelefon.


(Sokan gondolják úgy, hogy a mai érintőképernyős telefonok mindenre jók, csak éppen telefonálni kényelmetlen rajtuk.)

2013. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Telefonáláshoz, SMSezéshez nem kell nagy tudás, viszont már elhanyagolható az, hogy mekkora kijelzője van, vagy hogy milyen a kamerája. Bármelyik alsókategóriás NOKIA tudja azokat amiket az LG.


Azt hiszem 5 éve nekem is volt egy, a Nokia N95 mellé kaptam céges telefonnak. Nagyon szerettem, és megbízható kis teló volt, ráadásul szép is, ami az N95-ről nem mondható el. EZ A LÉNYEG. Hiába olyan, mint egy alsóategóriás telefon, mégis stílusos, szép.


Ha úgy hozná a helyzet egy percig se szégyelnék ilyet használni.

2013. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!