Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a lumia...

Mi a véleményetek a lumia 620-ról és a wp8-ról?

Figyelt kérdés

És megéri a 68ezer ft-t???

Esetleg van már róla magyar tesztvideó??


2013. febr. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

32 perces magyar videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=vQ1Wms7ziNc

2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Adreno 305 GPU...kicsit odabasz. Meg a 2x1 GHz-s proci is. :D Brutálisan durva hardver a WP alá. A WP pedig alapból egy ízlésesk és pofonok rendszere. Lehet szeretni, és lehet nem szeretni. Nekem bevállt. És a következő telefonom is WP lesz. A lényeg, hogy a legsmoothabb rendszer. Nincs vele baj. Csak sokan nem szeretik a csempéket. Én se szerettem, sőt kiröhögtem a WP7-et a bemutatáskor...most mégis wp-m van. Csak ki kell próbálni...és a valóság dönt.

Hogy megérie-e...kiderül, hogy ha bekerült a szolgáltatók, hogy, hogy mennyivel adják olcsóbban. Magyar vidó...nem hiszem, hogy lenne.

2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Sony Xperia P-t vegyél.
2013. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia P-t hazavágva a L620 márcsak a megjelenésével is. Az ereje és a funkcionalitása meg 6x körberöhögi a P-t.
2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utsolsóval értek egyet és többet én androidot nem veszek mát volt egy optimus one-om is és az nagyon lassú de tökmindegy mert erősebb hardvereknél is laggol a zöld robot úgyhogy wp8 és l620 mert ez a legolcsóbb a nokiától (és a wp8tól is)
2013. febr. 10. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is P-t vegyél jobb.
2013. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes a Sony Xperia P még egyszersem laggolt be nállam 2 hónap alatt :)
2013. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!