Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy Samsung...

Hogyan lehet egy Samsung mobilnál témákat beállítani?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom azt a beállítást ahol letöltött témámat be tudnám állítani. Hogy kell?

2013. febr. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A gondolatolvasás még továbbra sem megy.Az hogy Samsung mobil az kb 500 telót foglal magába.
2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy samsung galaxy mini2-m van, de úgy gondoltam a samsung telefonokat körülbelül ugyanúgy kell kezelni.
2013. febr. 9. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ami androidos.De a Samsungnak egy csomó más telefonja is van.Ilyen néven hogy téma soha nem fogod tudni beállítani.Google Playről tudsz letölteni egy launchert.Letöltöd majd home gomb és kiválasztod.
2013. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a samsung-al kapcsolatban igazad volt bocsi. :)


A kérdést amúgy azért tettem ki, mert amikor egyszer játszottam a telefonnal lefagyott, és a next lancher pedig kikapcsolt és nem tudtam visszaállítani pedig az ikon meg minden ott volt. Nem tudod miért volt?

2013. febr. 9. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem.
2013. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!