Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3-ra érdemes vennem...

Galaxy S3-ra érdemes vennem kijelzővédő-fóliát? Vagy a GorillaGlass miatt felesleges?

Figyelt kérdés
Szerintetek? NEM kulcsok, érmék, más tárgyak mellett hordom, hanem külön zsebben. Az előző telefonom (iPhone 3GS) kijelzője mégis nagyon összekarcolódott.

2013. febr. 5. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ez is összefog, kell a fólia
2013. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár százason akarsz spórolni? Minden karcolódik, akkor már inkább a fólia tegye, azt tudod cserélni.
2013. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy jobb fólia mondjuk nem párszáz, hanem mondjuk 3 ezer, de az még mindig jobb, mint egy karcos kijelző.
2013. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is 2-300, csak nem mindegy hol veszed :-)

Van aki megveszi tízszeres áron, mert a drágább az jobb.

2013. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nevmarfoglalt? válasza:
Nem felesleges.a gorilla üveg csak a kisebb behatasoktol ved!
2013. febr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt most nem a pár száz, vagy ezer forintról van szó, hanem egyszerűen "buborékmentesen" nem tudom rárakni, és a felület kevésbé is fog csúszni. Vettem már rá 2 félét, de mindkettő gagyi sz*r volt.
2013. febr. 6. 15:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamikor beugrok, ugyanis itt néztem tokot is!:) Köszi!
2013. febr. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!