Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig tartanak a...

Mennyi ideig tartanak a mobiltelefonok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Míg el nem zsibbadnak.


Na de viccen kívül: Mégis melyik telefon? Vagy legalább árkategóriát mondj, mert így 1 héttől kezdve akár 15 évet is mondhatok.

2013. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát tényleg elég béna kérdés,

mert attól is függ,hogy ki hogy csapkodja-vágja,

lehet,hogy egy hulyegyereknél csak 1 évig bírja ugyanaz a teló, míg egy idős néninél akár 10 évig is elmegy,

2013. febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem ezek mindig relatív dolgok. A régi k510i-m az vagy 8-10 évet lehúzott, és még mindig "tart", csak már totál szét van kopva mindene.

De pl van ismerősöm aki félévente kap új telót, mert a régit mindig tönkrevágja.


Plusz szerintem számít az is hogy mennyire tudod önállóan javítani, értem itt ezalatt a főleg szoftveres hibákat. Mert sok vérpisti belebuherál aztán meg sírva viszi vissza hogy elromlott. Meg a gyári/egyedi szoftverfrissítések is sokszor segíthetnek, csak ennek a felrakásához már sokan nem értenek.


De még csak nem is feltétlenül attól függ az élettartam hogy ki mennyire nyúzza. Bár most laptopos példát mondok, de az enyém az vagy 5 éve megy, kb nonstop, eddig a legtöbb apró hibáját orvosoltam, vagy van ismerősöm aki azon eszik kb, és szintén bírja 5 éve, míg egy másik srácnak aki kb csak gumikesztyűben nyúlt hozzá, és nagyon vigyázott rá, annak meg tönkrement 1 év után.


Ráadásul manapság évente 1000 féle totál új telefon jön ki, és hamarabb lecserélik minthogy tönkremenjen.

2013. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!