Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan okostelefonom van,...

Olyan okostelefonom van, amire havonta kapok 500 MB elhasználható internet hozzáférést, kérdésem, ez mit is jelent?

Figyelt kérdés

Egy olyan okos telefonom van (pannon a szolgáltatom) amin lehet internetezni, havonta kapok rá 500 MB elhasználható internet hozzáférést, s azt mondta az eladó, ha túllépném, akkor küldenek egy SMS-t!


Kérdésem, van ebben valami hátulütő, turpisság? Ez azt jelenti, bármennyit netezhetek ingyen, amíg túl nem lépem az 500 MB-ott?


2013. febr. 6. 09:40
 1/8 anonim válasza:

Igen, ha túlléped az 500 mb-t, akkor felszámlázzák a további netezést. Mondjuk az jó, hogy küldenek sms-t. Ilyet még nem is hallottam.


Nekem szintén havi 500 mb-om van, csak ha én ezt mind felhasználom, utána nem számolnak fel több pénzt, szóval ingyenes a további netezésem is, csak lassabb lesz a net.

2013. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Díjcsomag függő a dolog.

Mid is van?

2013. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm az információkat!


09:47


Igen, sok ismerősöm mondta, hogy nekik az van, ha túllépik, be fog lassulni, nekem viszont SMS-t küldenek és utána pénzért megy... :(

2013. febr. 6. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig igen,ha túlléped,lelassitják.Mút hónapban én úgy jártam,de küldik az smst.Nekem ennek a 4szerese van ingyen.
2013. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy számlálót. Akkor látni fogod már az sms előtt, mennyit használtál.
2013. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában előre értesítenek hogy el fogod érni az 500MB-ot, és írja azt is hogy mi lesz utána (belassít vagy külön számlázza a többletet), akkor meg ki tudod kapcsolni az adatforgalmat és nem megy el pénzed.
2013. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az "ingyen " netezés azért nem ingyen van.

Vagy előfizus vagy és abban van netcsomag. Vagy kártyás, akkor meg csak fizetsz valamennyit az 500 megáért

2013. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha vigyázol ezel a net es csomagok all me 2 ször is az volt nálam ohgy csa kküldtek egy sms hogy 54000ft vel meg 70000 valahány ezer tartozok nekik és be is kellet fizetni pedig nem használtam a net et adatforgalom is ki volt nyomva és aszt mondák hogy sorry de eszt fizesed! Vagyis figyelj erre oda me asztná majd jol ádbasznak ! ( ez a telenornál volt )
2013. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!