Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön Magyarországon...

Mikor jön Magyarországon kereskedelmi forgalomba az új Xperia Z?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek melyik telefon jobb: a HTC One X vagy a Xperia Z?

2013. febr. 6. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajj hagyjuk már ezt a melyik a jobb, kinek mi a jobb, egyébként hardverileg az xperia z.
2013. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a Z nagyon tetszik csak az amit az aksi bír hát elég ergya.
2013. febr. 6. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia Z kb mindenben jobb. Az akksija meg csak max fényerővel fogyaszt ennyit, pl az én Xperia u-m minimum fényerővel kb 2x annyit bír, mint maxal.
2013. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És a HOX se a nagy üzemidőről híres...
2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr.Kütyü ***** válasza:
én is xperia z-t szeretnék venni. Mindenben jobb htc one xnél... febr.-márcban lesz kapható kb 170ért.
2013. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia ZL sem rossz
2013. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honnan tudod hogy annyira rossz az aksija,talán már kipróbáltad??Csak mert aki már kézhez kapta azt írja hogy nem rossz,persze, merül mivel 0-24be nyomkodja mert ráfagyott teljesen:DÉs még így is kibír kb. 8 órát,ami igaz nem tűnik soknak,de ha belegondolsz...én napi szinten 2szer töltöm az iphoneom,és fele annyit se használom.Szóval....ahhoz képest milyen terhelést kap,igen jó aksija van.
2013. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!