Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 900 vagy Nokia...

Nokia Lumia 900 vagy Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, melyik jobb. mind2 másban jobb. kíváncsi lennék a véleményetekre.

2013. febr. 6. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Lumia 620.Ugye a 900-on WP7.8 fut,a 620-on WP8.Egy éves WP7 tulajként én is ezt fogom venni.Sok mindent nem kaptunk meg a 7.8-al ami a WP8-ban van.Sokkal jobb rendszer.Egy két nagyobb hiányosság,ill.sok apróság ami a 7.8-ban sajnos megmaradt,és bosszantó egy picit(pl.Zune-nal lehet továbbra is csak bármit a telefonra dobni),a WP8-al megoldódott.Apróságként pl. meg megemlíteném,hogy WP8-ra kirakhatod az időjárás appot a zárképernyőre,ugye WP7-en marad az élő csempe.:(

Arról nem is beszélve,hogy a készítők is inkább WP8-ra fognak alkalmazást írni,mert nincs annyi kötöttség,és mert az a jövő.Igazából a kamera gyengébb a 620-ban,meg hogy nem kapott olyan jó kijelzőt,de azért szép az,hidd el.Kis túlzással csak papíron számít.Ezért nem éri meg a régebbi rendszerű telefont venni,szerintem.Lumia 620 mégegyszer!

2013. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lumia 800 tulajként én is a wp8-ra. A 620-ra szavazok. Én most készülök venni egy 820-ast. :)
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!