Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy normálisan a...

Miért nem megy normálisan a Viber?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia N8 készülékem. Az a gondom vele, hogy telepítettem rá a Vibert (többször is) és az sms-kód beírása után, nem jelenik meg a telefonkönyvem. a Viberen belül a "NO VIBER CONTACTS" felirat olvasható pedig tudom hogy rengeteg ismerősöm használja. Ha rám írnak viberen azt megkapom, viszont a kapcsolatlistám üres, így én senkinek nem tudok írni, mert nem látom, hogy kinek lehetne. Aki tud valami okosat az legyen szíves :)

2013. febr. 7. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy vannak beírva a hívószámok, hogy pl. 06701234567 akkor a Viber nem látja. Úgy kell beírni mindenkit, hogy pl. +36701234567
2013. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A számok jól vannak beírva. A rendes telókönyvemet látja a program, csak a viber contacts rész az ami üres. Ha pl te rám írsz és én nem törlöm az üzenetet akkor bármikor vissza tudok írni, de ha soha nem írsz rám akkor én sem tudok írni neked, pedig a számod megvan és vibered is van... Egyéb ötlet? :)
2013. febr. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!