Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995-telefonom van,...

Alcatel OT-995-telefonom van, és a kezdőképernyőnél kicseréltem a sms ikont, majd vissza raktam, de most már színes az ikonja, tudna ebben valaki segíteni hogy lehet szürkévé tenni? Pls

Figyelt kérdés
:)

2013. febr. 7. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van,de nem tudom ezt hogy csináltad :D

Leírnád pontosan mit nyomkodtál?


Talán ha hosszan nyomod az ikonját akkor kiad valamilyen beállítást.

2013. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát.. megnyomtam hosszan és választottam más alkalmazást a helyére, majd vissza raktam az sms alkalmazást, és már színes volt, nem szürke/fehér :)
2013. febr. 9. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem azt csináltad,hogy a mappát hoztál létre,avagy már az nem csak az sms ikon helye,hanem azé is amivel cserélni akartad.

Kattints rá hosszan,vagy röviden,valamelyik megfogja nyitni,és kitudod belőle húzni azt az ikont ami színessé teszi,és csak az sms ikonja marad :)

2013. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mappa, csak egy ikon van az sms.. :)
2013. febr. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!