Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung star 2 androidos?...

Noemi20001212 kérdése:

A samsung star 2 androidos? Van olyan bolt hajdu bihar megyébe ahol androidos samsung star 2 van? Aki tud linkel nekem egy oldalt ahonnan androidos samsung star 2-t lehet rendelni? Aki tud linkel pou letöltő oldalt nem androidos telóra?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne..

2013. febr. 7. 19:36
 1/6 Komplikato ***** válasza:

[link]


Nem csak nem Androidos, de még csak nem is Samsung Bada rendszer van rajta. magyarán ez nem okostelefon, hanem über fapados aminek szép érintőképernyős menüje van. Az Androidos készülékeik mind Galaxy márkanév alatt futnak.

2013. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...de láttam egy weboldalon hogy van androidos samsung star 2..akkor az nem igaz??? De pout akkor nem is lehet rá letölteni? Összegezve mi a véleményed a telefonrol??
2013. febr. 7. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb androidos samsung telefon a samsung galaxy mini.

Nekem ilyenem volt majdnem 2 évig,szép és jó kis telefon egy fiatalnak.

A pou is szépen fut rajta :)

2013. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ujfaluba kb. Nem tudod mennyi??? Ja és olyat keresek amit utána nem kell fizetni...
2013. febr. 8. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg interneten mennyi.
2013. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem rendelni akarunk és már megkerestem...köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2013. febr. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!