Nokia lumia MMS?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a Nokia lumia 900-ason hogyan lehet megtekinteni az MMS üzeneteket.

Kb 5 napja kaptam egy MMS-t "Az üzenetben médiatartalom található" hajnalba.

Belépek

Rálépek hogy a "Médiatartalom beolvasása (33KB)"

Rezzen egyet, pittyen, és nem történik semmi. Annyi változik, hogy az üzenetpanelban, abban a színes mezőben az idő átáll az akkorira amikor rálépek a médiatartalom beolvasására.


Ez mind oké, hogy nem tudom megnézni. Csak az a baj, hogy hiába törölöm ki 4 napja hajnalba ugyanabba az időben megkapom ugyan ezt az üzenetet, hogy

"Médiatartalom beolvasása (33KB)" Ugyan attól a telefonszámtól. Nem hiszem, hogy ő küldené minden nap hajnalban el ugyan azt az MMS-t. Tudom is hogy kitől jött volna. Mondta, hogy ő egyszer küldte el.


Jó lenne ha valaki segítene, mert már unom. A telefont ki kell kapcsolnom minden este, mert másképp akkor hajnalba kapom meg az mms-t, amit meg se tudok nézni...



#Nokia #MMS #lúmia #MMS gondok
2013. febr. 7. 21:44
 1/3 anonim válasza:
0%
Szia a kerdesedre a valaszt itt talalod [link] mindenkepp aktiv mms szolgaltatasod kell legyes es mobil adatatvitel kell hozza az otthoni wifi nem jo. Hasonlo gondokkal kuzdtem en is idaig de ma megopdodott Lumia 710 esen tesztelve
2013. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 momesz válasza:
Annyira hasznos volt hogy a link alapján az oldal nem található:))
2015. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 just a rocker válasza:
Help!!!
2016. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!