Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Google Nexus 4 vagy iPhone 4s?

LG Google Nexus 4 vagy iPhone 4s?

Figyelt kérdés

nem tudok dönteni. árkategória hasonló. de a nexus mintha jobb lenne belül.

most van egy nexus táblagépem, a 7-es. nagyon szeretem.

régebben iPhone-om volt, most őt szeretném lecserélni de nem tudok választani. szerintetek?


2013. febr. 8. 04:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy LG Nexus 4 az iPhone még mindig egy hype holmi 3*-os áron.


Az Apple kétségbeesetten csak olyan gyenge reklámokkal tudja felhívni magára a figyelmet, hogy "ellopatja" az áruházból az 1 millió forintos notebookjait. Szánalmas. H András hozta a kötelezőt.



(Nyilván nem direkt ellopatta, de ezzel kampányolni napokig, mindennek a legalja. Apple.)

2013. febr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és mi köze ehhez handrásnak? szerintem elég bolond az, aki hírverés útján vesz telefont...én akkor is iPhone-t vennék, és nem azé, me hallottam, hogy az xms milyen rosszul járt azzal a két MacBook Pro-val...Nexus 4 szerintem feleslegesen erős, persze, ha mondjuk lenne androidra Adobe CS6, vagy hasonló, akkor esetleg kihasználná, de most minek vegyek egy olyan telefont, ami csak az akkut fogyasztja, és sose fogom kihasználni?
2013. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem vennék iphone-t , mert túl van árazva,csak a márka miatt fizetsz rengeteget. ja meg ami nem tetszik , hogy "divattelefon" . többet nem is akarok írni róla. akinek iphone-ja van úgyis lehordja az összes többi oprendszeres telót(tisztelet a kivétel) a kettő közül nexus 4. de én még egy esetleges nokia lumia 920-on is elgondolkodnék ha kitelne.
2013. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez az, hogyx a nexusra van penzem, de lumia 920-ra mar nincs. Jo lenne a motorola razr maxx hd is de nagyon draga...es csak verizon fuggoseggel lehet kapni.

Ja, new yorkban lakom. Itt azert olcsobb mindegyik :)

2013. febr. 8. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ismerőseid jól mondják. Második válaszoló jól mondja. Ezt, hogy az iphone egy "divattermék", valószínűleg kis pisis 10 évesek terjesztették el, mert nem kapták meg karácsonyra. Mindenki azt mondja hogy aránytalanul drága, de az iphone egy bmw a barkasok között. Jó, azért nem ennyire durva, de így van. Senki nem ugat, hogy a bmw miylen drága, és vegyél inkább trabantot Ha megveszed nem bánod meg. Persze vannak hibái, de az androidnak több. Esetleg elgondolkozhatsz egy windows pohne 8 -as telefonon is, bár nem biztos hogy bejön ez a csempés felület, de az is hasonlóan jó mint az iOS. Az androidtól már én is falra mászok. Tele van a tököm az állandó rom cseréléssel, mert a kedves gyártó nem képes normális szoftvert össze dobni, mert minden héten 90 telefont kidobnak, és szegény programozók nem bírják az iramot. Apple -nél nincs ilyen gond, ott évente egy teló, ami minőségi. És még egy nagy előnye a szoftverének. Ha valamit kifelejtenének, elrontanának a szoftverben, az egész internet ezzel lenne tele, így elég hamar kijavítják. Mert hát ki hallott arról, hogy az xperia sola 4.0 -ás frissítésénél, ha a teló töltőn van, használhatatlan a kijelző? Kb. senki.

Vegyél nyugodtan iphone -t, nem bánod meg. Bár lehet hogy az elején furcsa lesz hogy sokat kell használnod az itunes -t, de majd megszokod :)"

2013. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, már csak az a probléma, hogy itt nem akármilyen androidos telefonról volt szó, hanem Nexusról. Teljesen natúr, vanilla android, minden gyártói bullshittől mentesen, azzal pedig semmi probléma nincsen.
2013. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megrendeltem a nexust a google play-rol :)

A tabletem is nnexus, a jelly bean-t is azonnal javitjak ha hibas.

Agoigle-nek is nagy a neve, nem akarjak bemocskolni holmi vacakokkal :)

2013. febr. 10. 08:17
 8/12 A kérdező kommentje:
A google-nek*
2013. febr. 10. 08:18
 9/12 anonim válasza:
én is nexust kapok, eredetileg iphone-t szerettem volna, de mikor megkérdezték a szüleim tőlem h. mi abban a jó, nagyon elgondolkoztam, és most olyan telefont kerestem amit ismerek pl: a nexusnak google rendszere van, a legújabb android, 1,5 ghz-s (négymagos processzor), kamerája is jó, nem túl drága viszonylag, és könnyü kezelni (12/L) használd egéséggel a telefont :) egyépként nem tudtok olyan oldalt ahol lehet hozzá tokokat venni?
2013. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó: nekem is ezek a szempontok döntöttek :)

az iPhone nagyon kötött, korlátozott... (iPhone tulajdonos voltam eddig)


oldal, ahonnan tudsz rendelni: Ebay :)


írd be, hogy "nexus 4 case" kiad sokat :)


[link]


én pl. ezt rendelem :)

2013. febr. 10. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!