Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen böngészőt telepítsek a...

Milyen böngészőt telepítsek a mobilomra?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom van,de sajnos folyton összeomlik rajta a böngésző.Arra gondoltam,hogy telepítenék rá valamit,de nem tudom,hogy mi lenne jó.Tudnátok tanácsot adni?

2013. febr. 8. 13:09
 1/7 Osynho ***** válasza:
Nekem a Boat browser jött be. Vannak olyan elvárásaim, amit csak ez tud, szóval ezt használom. :)
2013. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az enyémen a Chrome van, mivel mindenhol máshol is azt használom, és a telefonos változatban sem csalódtam, arra, amire használom tökéletesen megfelel.
2013. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
50%
A chrome-ot nem lehet full screen-re állítani és nem tudok egyből a lap aljára-tetjére ugrani. Legalább is, amelyik verziót én használtam, az ezeket nem tudta. :/
2013. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Opera Mobile és Opera Mini
2013. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
Azok se tudják az általam leírtakat. :(
2013. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oprea mini + opera
2013. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Főleg Tumblr-ön,Facebook-on és Youtube-on szoktam fenn lenni,de valamiért mindig összeomlik egy idő után.

2013. febr. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!