Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vs. Motorola...

Sony Xperia Tipo vs. Motorola Defy Mini. Melyik jobb? Érveket kérnék.

Figyelt kérdés
Kezdő androidos lennék,ez volna az első ilyen,sőt az első érintőképernyős telefonom.

2013. febr. 8. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte egyforma a tudásuk. Kicsi különbségek vannak. Én a tipot választanám mert azon gyárilag ics van már.
2013. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Tipo szerintem jobb döntés.

Kezdő felhasználóként elsőre furcsa lesz a menü,és a kezelése,de aztán rájön az ember,hogy nagyon egyszerű és logikus a kezelésük :)

Amit még ajánlanék,az a Samsung Galaxy Mini,jó telefon,olyannak a még kezdő felhasználó.

De lényegesen lassabb mint a tipo,mivel azon már android 4 van.De árban olyan 10 ezerrel olcsóbb is :)

2013. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Galaxy minit csak az ellenségeimnek ajánlanák. Ha nem volt neki még androidos telója akkor elősször szart vegyen? Nem logikus. Azzal csak max elmegy a kedve tőle.
2013. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Defy Minibe annyi a jobb,hogy strepebírobb és elöl is van kamerája.
2013. febr. 8. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:
strapabíróbb.Az Alcatel One touch 991 milyen a másik kettőhöz képest?
2013. febr. 8. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as,


2 évig használtam azt a telefont,nem mondanám szarnak.

És nyilván nem tanácsolnám neki ha annak gondolnám :)

Persze régebbi telefon,de a leírt igényei alapján megfelelő lehetne,ha pl.nem jelent volna már meg a Tipo.

2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Motorola viz allo is nem?
2013. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de
2013. febr. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!