Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U, vagy inkább P...

Sony Xperia U, vagy inkább P telefont megéri venni? És ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan boltot, ahol aránylag jó áron van, minden tartozékkal stb.?

2013. febr. 8. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg telefon beszámítás se lenne rossz. Van egy régi iphone 3g-m, rossz wifivel meg kicsit kopott hátsóval, illetve cserélt kijelzővel. Mennyibe számíthatják be ezt? Biztos nem adnak érte sokat, de jobb, mintha itthon porosodna.
2013. febr. 8. 16:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a második kérdésedre nem tudok válaszolni, de az elsőre igen. Mndenképp a P-t vedd meg. Minden sokkal jobb benne, a RAM, a kamera, a képernyő, minden.
2013. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom hogy jobb, csak most nem igazán vagyok eleresztve anyagilag és gondolkozom rajta, hogy kihasználnám-e a plusz funkciókat. Fejlesztéshez veszem (iskolai projekt) és augmented reality-s applikációhoz kéne, annál pedig biztos számít a jobb kamera, meg a ram is.
2013. febr. 8. 18:33
 4/7 Mr.Kütyü ***** válasza:
ha lehet rá pénzed, azt vedd. most plusz 10 ért megéri.
2013. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az a plusz 10 az inkább plusz 20 ahogy elnézem.
2013. febr. 8. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a P-t. Az arukereson -n a p 65000, az U meg 45000. Mondjuk ha nem futja a keretből, akkor vedd az U-t, mert az is nagyon jó telefon.
2013. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az árukeresős árak azok ilyen doboz nélkül, csak telefon 12 hónap bolti garival meg németből importált és sufnituningosan rárakott magyar nyelv stb.

Teljes árak azok ilyen U-nál ~54k P-nél ~75k

2013. febr. 9. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!