Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a suli végén veszek egy...

Frosty002210 kérdése:

Ha a suli végén veszek egy sony xperia v-t (junius) akkor nagyobb játékokra jo lesz még 2 évig?

Figyelt kérdés

Vagy nekem megéri-e iphone 5-öt venni(be tudom szerezni olcson) nekem (12 eves vok).

Csak az iphone vásàsrlásban kapcsolatban egy dologtól félek : el akarják majd lopni?



2013. febr. 8. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

2 évig valószínű bírná az újabb játékokat is, pl. egy Galaxy Nexus is 1.5 éves kb, és még teljesen rendben van a hardvere, bír mindent akadozás nélkül.

Ebből kiindulva Xperia V is még elfogadható lesz 2 év múlva.

Ha meg valaki ki akar rabolni, akkor az akármilyen telefonod van el fogja venni. Olyan nem nagyon van, hogy meglátják a telefont a kezedbe, és csak azért akarják ellopni, mert látják, hogy iPhone, hanem azért mennek oda már alapból, hogy elvegyék.

2013. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi :-)


És nekem megéri az iphone 5?

2013. febr. 8. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

hát figyelj, júniusig még mennek lejjebb az árak, és jönnek úgy készülékek. Valószínűleg, addigra ezért az árért amit most tervezel rászánni (mondjuk 50 ezer forintot) akkor addigra már valószínűleg, jobb telefont tudsz venni. De ha olcsón, tudsz szerezni iphone-t akkor én azt venném, de ha tényleg lényegesen olcsóbb. Nem rossz telefon, sőt, de azért vannak olyan dolgok amik nem tetszenek benne, pl hogy nem lehet kivenni az akksit, meg nagyon sérülékeny, ha valami baja van egyből vinni kell valahova ahol megcsinálják jópénzért, nincs az, mint egy androidos telónál, hogy valamrlyik haver egy sörér, újratelepíti vagy akármi. szóval majd eldöntöd ha odajutsz :D

de ha tényleg olcsón tudod beszerezni azt az iphone-t akkor vedd azt, max eladod és lesz rajta hasznod :)

2013. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az az olcsó? :DD
2013. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy igen. mert ha a bolti áránál mondjuk csak egy 10essel olcsóbb akkkor haggyad a fenébe
2013. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 10-és el Hanem 100-assal
2013. febr. 9. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Klóóóóón.
2013. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem
2013. febr. 10. 07:54
 9/9 anonim ***** válasza:

hát akkor az vagy lopott vagy klón

akkor azt inkább hagyd

2013. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!