Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wilfire/s em van, épp...

HTC wilfire/s em van, épp külföldön tartózkodom és nem tudok vele telefonálni, mi a gond? Mit csináljak? SEGITSÉG FONTOS

Figyelt kérdés
, nem tudok vele semmit csinálni, nem értem miért? Valaki segitsen! Esetleg a hivás korlátozás? De az le van kódolva és nem tudom a kódot. Nem is tudtam ilyenről HELP ME fontos!
2013. febr. 8. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Barangolás bekapcsolva?
2013. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs roaming aktiválva, ha van online ügyfél szolgálat akkor interneten keresztül is aktiválható
2013. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyel egy kulfoldi SIM-et. Nem draga, es telefonalni is sokkal olcsobban tudsz majd vele az adott orszagban.
2013. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol tudom a barangolást beállitani?? van a kijelzőjén egy R -betű szóval szerintem a roaming be van kapcsolva..sajnos nem értem,pedig tmobile-os vagyok,és előfizetős
2013. febr. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!