Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ment le egy hónap alatt...

Miért ment le egy hónap alatt 3000 Ft a telefonomról?

Figyelt kérdés
Interneteztem, de csak suliban és otthon és ott is mindig wifi-ről ment a net. Alig hívtam valakit és nem is nagyon SmS-eztem. Akkor mi lehet az oka?

2013. febr. 9. 17:40
1 2
 1/11 Xperia.floyd ***** válasza:
Most először ez attól függ , hogy milyen telefonod van , meg kéne nézni ha előfizus vagy a számlád , hogy mit ír mi vett le ennyit... Ha okostelefonod van az azért van mert szinkronizál , ezt ki kell ilyenkor kapcsolni.... Ennél többet nem tudok sajnos míg a telefonmárkát nem ismerem.
2013. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy vagy nagyon drága a percdíjad, vagy pedig automatikusan frissített a netről, és nincs kikapcsolva az adatforgalmad.
2013. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
galaxy young, kártyás.
2013. febr. 9. 17:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valóban be volt kapcsolva az adatforgalom. Most kikapcsoltam remélem így jó lesz!
2013. febr. 9. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Trémobil, Netstart csomag? A világ legdrágább előfizetése, sürgősen lépj át másikba.
2013. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Telenoros. A netre nincs semmilyen előfizetés. Gondoltam, meg oldok mindent netről. Egyébként mindig ki írta, hogy frissít, meg frissítve ez meg az. akkor ez szedi le a pénzt?
2013. febr. 9. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:

"A netre nincs semmilyen előfizetés. "


Azért megy rá a gatyád ha mégis használod.

2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De Wiwfiről megyek rá mindig. Az meg ingyenes nem?
2013. febr. 9. 18:07
 9/11 A kérdező kommentje:
wifi*
2013. febr. 9. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

"Interneteztem, de csak suliban és otthon"


A suliban van wifi elérés?

Akkor ingyen.

Ha nincs akkor nem ingyen.

2013. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!