Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-t amerikból behozva...

IPhone 4S-t amerikból behozva itthon teljes mértékben kitudom használni T-Mobile hálozatába?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány embert akik szeretnénet rendelni maguknak pár darab iPhone 4S-t Amerikából, és gondolkodom, hogy én is rendeljek e, mert egész olcsó, csak nem tudom hogy az teljesen jó e itthon.

2013. febr. 9. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha független akkor igen, de annyiért megveheted itthon is, ugyanis vámoltatják a cuccot amire jön még a 27%-os áfa.
2013. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
óhh értem...és ha valaki elmegy és hoz akkor is? (Tényleg nemvágom hogy ez hogy működik)
2013. febr. 9. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen ha kimész érte és hazahozod úgy nem vámoltatják meg, de 130-ért szerintem már itthon is lehet kapni.
2013. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, csak ők úgy szándékozzák, hogy egyikőjük rokona jön haza és 5 db iPhone 4S-t hoz :) ez a buktató a dologban :)
2013. febr. 9. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

5 darabot :)

Nos ha "megfogják" vele akkor ugyan úgy vámoltatás + áfa.

2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem fogok kérni, jó lesz nekem a mostani sima 4 is :) köszönöm az infókat
2013. febr. 9. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 3gs ről váltottam 5-re és igen szembetűnő a különbség. :) Viszont ha 4-em lett volna akkor valószínűleg nem váltottam volna, mintahogy nem váltottam le a 3gs-t sem 4-re vagy 4s-re. A feleségem váltig adni akarta z ő 4s-ét nekem hogy ő nem használja ki. Nem kellett :)
2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is még bő másfél évig tuti jó lesz a 4 is. amúgy igen, a mennyiségben van a baj, ha csak 1-et hozna haza ismerős, akkor azt vallhatja magáénak, és úgy nincs vám meg áfa.
2013. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is teljesen megvagyok elégedve a 4-el, csak mondom ha már lehetne olcsóbban akkor miért ne...na mind1 :) köszönöm :)
2013. febr. 11. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!