Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megcsináljam az alaphelyzetbe...

Megcsináljam az alaphelyzetbe visszaállítást?

Figyelt kérdés

Naszóval. Van egy sony ericsson xperia x8 am és az android marketnél amikor bekell írni a gmail címet utánna folyik a betöltés de kb 1 perc múlva azt írja ki hogy probléma van a mobilal vagy a kapcsolattal. A kapcsolattal sztem nincs semmi baj mert más internetes oldalak mennek. Szóval a telefon a gond sztem. Mondta már vki hogy a telefon visszaállítását kéne csinálnom csak akkor letörlődik minden és nem tudom hogy vissza tudom-e az alkalmazásokat rakni. Hogy ha vissza állítom akkor majd megnyitja normálisan az android marketet? Meg van olyan h letörlődik elvileg a zene lejátszó és azt akkor hol tudom visszarakni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. febr. 9. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

az alkalmazások között keresd meg a marketet és katt az adatok törlésére és gyorsító tár ürítése

ha ezután sem megy akkor gyári visszaállítás

2013. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!