Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Sony Ericsson Xperia X8-omra a temple run-t ; temple run 2-t és a subway surfers-t?

Figyelt kérdés
Pedig eddig minden ment laptop-on kereszül a telómra, de ez\ezek nem.:(

#Xperia X8 #a letöltés
2013. febr. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
mert szar az a telefon, és nem bírja futtatni
2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Mifelénk a szar a WC-ben van, az X8 meg a fülünkön, és nem fordítva, bár ki tudja, másoknál..

De sajna valószínűleg tényleg kevés lesz neki a telefon.

2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezekszerint soha nem fogom tudni ezzel a telefonnal, letölteni ezeket? :(
2013. febr. 9. 21:31
 4/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Nekem is X8-am van , de bár ne vettem volna meg. Egész jól elvagyok vele mert teszek rá romokat meg programokat(xLoud,Beats Audio stb.) , de játék terén nem fényes. Elavult , rossz hardverrel , egy 2010 júniusi telefonról beszélünk. Én is készülök lecserélni egy jobbra talán P-re. Egyedül azért nem bántam meg mert így tudom h mi fán terem az android és annak fejlesztgetése :) Sorry h hosszú lett :)
2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen elég elavult...Bezzeg eggyel jobb xperia, már tudja ezeket..:S
2013. febr. 10. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is x8-om van és a temple run OZ is megy rajta

kernel naa-14

rom: minicm7 2.2.2

processzor frekvencia min: 122 mhz-max 787 mhz

smartass v2

2013. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoliwok válasza:
én ugyanazt csináltam mint a #6-os csak minicm7 2.3.5-tel és a subway surfers 1.5 ment rajta nem úgy mint 1 ray-on vagy p-n de ment és élvezhetően
2013. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!