Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One touch c telefonom...

Anit kérdése:

Telenor One touch c telefonom van. Mintát próbáltam beírni de elfelejtettem és nagyon sokszor megpróbáltam. Mittegyek?

Figyelt kérdés
most azt írja hogy lépjek be a google fikómmal,de azt is elfelejtettem..mit csinálhatnék?valaki segítsen.!
2013. febr. 10. 09:25
 1/3 anonim válasza:
E-mailnél is van olyan hogy ha elfelejted a jelszót küldenek egy e-mailt egy (általad megadott)fiókra...ha az "elfelejtettem a jelszót"-ra mész..vagy ha ez sem jön be a szolgáltatónál 5perc alatt feltörik ha megmondod hogy elfelejtetted a mintát. Remélem sikerül megoldani!
2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,elvittem az üzletbe és beküldték szervízbe szoftverfrissítésre...:))
2013. márc. 20. 21:14
 3/3 anonim válasza:

nem kellett volna bevinni a szervizbe mert ott még lehet penzt is kérnek érte ingyen megoldottad volna...

ugyan ilyen telefonom van nekem is és ugyan igy én is elrontottam a mintát de nemtudtam a gmailom

De egyszerübben is meglehet oldani

kikapcsolod a telefont éas egyszerre benyomod a bekapcsoló és a lehalkíto gombot ilyenkor elindul recovery modban a telefon és válazd ki (menü gombal(bal oldali négyzet)) azt hogy Wipe data/ Factori reset-et ott ki ad egy pár olyat aminek aza neve hogy NO de lesz 1 YES-es is arra menj rá megint a menü gombal és elvileg elindul... csak ezt elöbb gondold át mert ezzel a modszerrel le reseteled a telefonodat ezért minden olyan lesz mint mikor eredetileg megkapod (letőrlődik róla minden amit te raktál rá és feltelepiti magára azokat amik alabbol rajta voltak az első bekapcsolásnál).Én jol jártam mert nem volt semmi fontos a telefonomon mikor ezt megcsináltam szoval nem veszítettem semmit sőtt még több is lett a hely mint mikor előszőr bekeapcsoltam. :) legkőzelebb ezzel a modszerrel probáld meg mert ha elviszed a szervizbe akkor 5000Ft jo esetben nem kell semmit fizetned (de az ritkán van)

2014. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!