Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Billentyűzár kéri a google...

Billentyűzár kéri a google fiókomat. De nem fogadja el azt irja érvénytelen. DE! Számitógépen betudtam lépni, telefonon meg azt írja hogy érvénytelen jelszó vagy felhazsnálónév. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ha nincs aktív netkapcsolat a telón (3G mobilnet, vagy wifi), akkor honnan a fenéből tudja a teló, hogy jó-e a jelszó, vagy nem?
2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy hard resetet, csak nem ártana tudni, hogy milyen telóról van szó.Minden el adat, ami a telóra lett mentve, el fog tűnni.Gyanítom elrontottad többször a mintás, vagy számkombinációs zárat.Ebben az esetben, ha nincs aktív net kapcsolat a telón, és nem tudsz belépni a google fiókodba emiatt, nem marad más, csak a hard reset.
2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NIncs aktiv mert nem tudok csatlakozni rá mivel nem enged sehova amig meg nem adom a jelszavam felhasználónévvel.. szóval zsákutca.
2013. febr. 10. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:

Hrad reset az az amikor a középső gombot éa a kikapcsolót nyomom hosszan?

mert csináltam ezt akkor villant mintha fényképezne aztán kérte a pin-t azt megadtam majd rögtön megint a felhazsnálónevet jelszóval kérte..

2013. febr. 10. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne, ha megmondanád milyen telóról van szó...
2013. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s5300
2013. febr. 10. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

a recovery módból történő resetet csináld meg

2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!