Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Mini. Google...

Sony Xperia Mini. Google Play-ről szeretnék letölteni de azt irja ki "a telefonmemoria kevés". Hogyan tudom átállitani hogy a memo karira telepitsen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 15:18
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Belèpsz ide: beàllìtàsok- alkalmazàsok. Letöltött, ott ahol nem csak pàrszàz kb-ot ìr, oda belèpsz, ès ìrja, hogy àthelyezès sd-re (ha meg màr ott van, akkor telóra).

Ha nem segìt, akkor root, sd kàrtya megoszt (fat32 a legtöbb, kb 500mb ext 2 v 4). Playröl a2sd froyot leszeded beàllìtod h externalra telepìtsen, ès örülünk

2013. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem rootoltam telefont.Annyi lenne csak amit leirtál? (Az összes alkalmazás kártyára van mentve már amit engedélyez.)
2013. febr. 17. 18:30
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem segìtett az a2sd. Azt a plussz 500mbot is belsö memóriànak èrzèkeli
2013. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Megpróbálom!
2013. febr. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!