Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves telefongyártó cégek....

Kedves telefongyártó cégek. Mikor lesz?

Figyelt kérdés
Mikor lesz végre egy olyan telefon aminek nagy kijelzõje van, androidos, 2kamerás abból pedig az egyik legalább 8Mp-es, nagy ram van benne, gyors többmagos procija, kameragombja, és rendes kicsúsztatható fizikai billentyûzete van??? Szerintem sokaknak teccene/kellene ilyen telefon, de mégsincs. :( (ha mégis lenne akkor szóljatok, de nem hiszem)

2013. febr. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kevés telefongyártó céget fogsz találni ezen a honlapon.

Egyébként biztos lenne párezer ember, akinek egy ilyen telefon bejönni, de a többségnek teljesen felesleges a fizikai billentyűzet, gyártóknak meg az a céljuk, hogy olyan telefont gyártsanak, ami minél több embernek bejön, hogy minél többet adjanak el.

2013. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Az xperia pro valamièrt nem terjedt el annyira (talàn mert annyival nem jobb a mini pronàl mint amennyivel dràgàbb), de az x10 mini pro, majd a mini pro is elèg nagy sikert aratott.

Külföldön pedig a Samsung Captivate Glide...

Èn csak csùszkàs qwerty-t fogok venni, ha nem lesz ùjabb, akkor ezt fogom megcsinàltatni szervìzben 10 èvig is akàr!


A sonyt tartom a legjobb gyàrtónak, de a 2012es telókban nagyot csalódtam. Mindegyiknek van egy hibàja legalàbb.

Vagy lassù (2011es szint), vagy beèpìtett akksija van, vagy nem rakható bele memkàrtya. Qwerty-s meg egyàltalàn nincs...

Èn egyetèrtek a kèrdezövel, szerintem kereslet is lenne egy ilyenre

2013. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szűk piaci szegmens.

Sose lesz.

2013. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gondoltam amúgy hogy nem sok cég fogja látni ezt, de szerintem lenne sok vevõ ilyen telókra
2013. febr. 11. 10:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem pll Motorola Droid 2 Global van, tervezem majd a cseréjét Droid 4-re vagy Samsung Captivate Glide ->ezek a legjobbak most ilyen téren( de én hiányolom a kameragombot, h miért nincs egyiken sem :/ )
2013. febr. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!