Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia ion vagy galaxy s2...

Lumia800i kérdése:

Xperia ion vagy galaxy s2 vagy iphone 4 s 16gb? Fiamnak lenne

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

én iphonet vennék , nekem is az van , pont ugyan ez a modell , én nagyon emg vagyok vele elégedve, szerintem jobb mint az android

16f

2013. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Innen a sony a legjobb és egy iphonet simábban ellopnak de az is jó telefon
2013. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#1 nem értem minek ír véleményt, ha 3-ból csak 1-et ismer, #2 szintén hülyeséget írt, hogy egy iPhone-t hamarabb ellopnak, bár az tény, hogy Xperia ion innen a legjobb (legalábbis hardveresen egyértelműen, szoftveresen relatív).

SGS2-t semmiképp se vennék, már elég régi, igaz, még mindig egész jól bírja, de a másik kettő jobb.


Hogy Xperia ion vagy iPhone 4S ott igazából az OS a lényeg, szóval elkéne dönteni, hogy Android vagy iOS.

Egyik sem szar, az meg változó, hogy kinek melyik jön be jobban. Én sosem tudnék iOS-t használni, egyik haverom meg sosem lenne képes Android-ot használni, ezt a fiad tudja csak eldönteni.

2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha a fiadnak kell akkor egyértelműen Ion.

Nagy képernyő, játékok, driod, feltűnő szerkezet.


Jó gép az i4s is, de nem fiataloknak való, legalábbis a világ ezen részén. Inkább a hülye amerikaiaknak, akik kettőig nem tudnak számolni, így mindenféle beállítási lehetőség csak bonyolítaná egysejtű életüket, vagy a folyton rohanó, csicsákra nem adó, viszont a megbízhatóságot és egyszerűséget kereső komolyabb embereknek idehaza is.

Nekem is ilyen van, nem vagyok amcsi, így talán a másik rétegbe tartozom :-)


S2 nem rúg labdába már ha új gépet keresel. A maga idejében jó gép volt, de ma már a középszintet is csak súrolja.

2013. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
iphone 4s
2013. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet megveszem neki az ion-t.
2013. febr. 10. 23:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Én az Xperia Ion-t ajánlom, mivel én inkább az Androidot részesítem előnyben, mivel könnyebben szedek le fizetős alkalmazásokat ingyen, több beállítási lehetőség van, stb. De az Iphone is jó, csak nem nekem.
2013. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mr.Kütyü ***** válasza:
tudom hogy, lekéstem... de így utólag: Ion. :)
2013. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Iphone 4s, sokkal jobb.
2013. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megvettem :) köszi a tanácsokat! Ion
2013. febr. 11. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!