Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Minit Xperia Tipora...

Galaxy Minit Xperia Tipora cserélni? Megéri? Meddig lesz jó?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Nem vagyok megelégedve a Galaxy Minivel.Le szeretném cserélni.Xperia Tipora gondoltam.Meddig fog jó lenni?2 év után is ez lesz a véleményetek róla?
2013. febr. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Megéri.

2.Egy darabig még.

3.2 év múlva a mai csúcstelók is "szarok" lesznek, nemhogy a Tipo.Ebből kifolyólag 2 év múlva 1000%, jövőre 100% hogy mást fogunk ajánlani helyette, idén meg 50%.Ha jön valami, ami kiüti az ár-érték arányát és szintén jó lesz, akkor azt fogjuk ajánlani, ha nem, akkor meg nem.De nyilván jön idén valami, mint minden évben.

2013. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem éri meg 2 évre aláírni a szerződést?
2013. febr. 11. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Xperia U-t nézd meg, ha elég az 5.5 giga tárhely.


A galaxy mini-nél messze jobb a tipo és fényévekkel jobb az U.

2013. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az Xperia U fényévekkel jobb, és olyan 2 évig talán jó lesz.
2013. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem kevés az a 5,5 gb szerintem.Igo-t alapból rárakom és az 2-2,5 gb és még a játékok,videók,zenéről nem is beszélve.Szóval nem szeretném folyton törölgetni a cuccokat...
2013. febr. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!