Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telótársaságnál lehet...

Melyik telótársaságnál lehet a legolcsóbban telefonálni?

Figyelt kérdés
párommal sokat cseverészünk, melyik társaság lenne sztetek a legjobb választás, ha sokat beszélünk, de csak egymás irányába?Ti milyet használtok?
2013. febr. 11. 18:27
 1/2 Osynho ***** válasza:

Sok megoldás létezik, amellyel egymás között ingyen is beszélhettek. Vagy a másik megoldás egy voip alapú app használata (pl viber), így csak az adatforgalmat kell fizetni.


Én üzleti díjcsomagban vagyok, ez nem hivatalos, reklámozott dolog. A nagyobb vállalatok általában szerződésben állnak a mobiltársaságokkal és jóval kedvezőbben lehet telefonálni így. Ami fontos (legalább is nekem), hogy másodperc alapú a számlázás, tehát ha annyit telefonálok, hogy "hello, hol vagy?", azért csak azt a pár sec-et fizetem. Érdemes körbekérdezni az ismerősi kört ez ügyben.

2013. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Családbarát vagy milyen csomag már úgy tudom minden szolgáltatónál van, szóval ha nem tetszik a Voip (van pár hátránya, pl. a netnek mindig be kell lennie kapcsolva, meg ugye csak okostelefonra van ilyen alkalmazás) akkor van alternatíva.

Régen ez úgy működött, hogy havi 1000*a résztvevő emberek száma (tehát ha ketten akarjátok egymást hívni 2000) vagy ekörüli összeg, és havi 100 órát vagy talán többet telefonálhattok.

Most a telefonadó miatt úgy tudom ezen az ezresen felül minden egyes hívásért kell 2 forintot fizetni, kapcsolási díj vagy milyen néven, ami még mindig nem vészes, mert ha 100 percet beszélsz akkor is csak 2 forint.

2013. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!