Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone térerő probléma?

Iphone térerő probléma?

Figyelt kérdés
tudom,hogy sokan feltették ezt a kérdést. most rendeltünk meg egy apple iphone 4 telefont. és most olvastam utána a térerő problémának. aki tulajdonos,meg tudná nekem mondani,hogy bumperrel (műanyag tok erre a célra) jobb a térerő? vagy mennyire drasztikus ez? még nem érkezett meg a telefon,szóval nem tapasztaltam.

2013. febr. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem hogy sok problémád lesz vele. Annyi csak az egész gebasz mint minden más telefonnál, csak egy iPhonnál egy ilyen problémának sokkal nagyobb hír értéke van.

Rendben, hogy kicsit ingadozhat a térerő ha körbe fogod a telefont de ez más telefonnal is így van. Nekem az iphone 5 ön a wifi látványosan leugrik ha felül markolom a telót.

Nem lesz vele problémád hidd el :)

Tokot pedig mindenképpen vegyél rá térerőtől függetlenül!


Majd írd meg mik a tapasztalataid :)

2013. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huuu, nagyon szépen köszönöm a válaszod,nagyon kedves vagy ! :))
2013. febr. 11. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem igaz, hogy minden telefonnál így van. Azokat teljesen be kell burkolni (szinte lehetetlen), hogy tapasztalj valamit, csak az Apple ujjal mutogatott rájuk az Antenna-Gate idején. Ettől eltekintve az előző válaszoló mindent kielégítő választ adott.
2013. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!