Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S rootolás...

HTC Wildfire S rootolás segítség!?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig az alábbi szöveget, ez nekem nagyon fontos lenne!


Sziasztok! Mostanában elkezdtem komolyabban foglalkozni a mobilommal és rájöttem, hogy elég lassú, ezért úgy döntöttem, hogy frissítem az android verziót 2.3.5-ről(gyári) 4.0-ra és overclockolom egy picit. Namármost! Ugye mindkettőhöz kell rootolni a telefont. Ezt meg is próbáltam, de mikor kell feltelepíteni valamit a gépről(nem tudom pontosan mi), hogy unlockolja a telót, kapok egy 190-es Errort, hogy kell frissítsem a romot. Neten utánanéztem és mint kiderült ez másoknál is van és van erre egy megoldás, itt a link:

[link]


Elkezdtem ezt a tutorialt megcsinálni, de egy rész után elakadtam, pedig többször is próbáltam, de nem sikerült.


Így tehetetlen vagyok, de aki tud azt nagyon szépen megkérem segítsen, zöld pacsi megy ezerrel!


És még annyit elmondanék, hogy használok Task Killert, de még így is lassú a telefon.


2013. febr. 12. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
4.0-val még lassabb lesz, kérdésedre nem tudok válaszolni
2013. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nem olvasom el a kérdést, majd holnap ha lesz rá időm, viszont #1-re válaszolnék, WFS-em van, és milliószor gyorsabb rajta a CM9 (Android 4.0) vagy a MIUI v4, mint a gyári rom.
2013. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!