Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 -ra hogy tudok...

Iphone 3 -ra hogy tudok aplikációkat letolteni?

Figyelt kérdés

3-mas iphone-om van és egy ideje nemtudok rá szinte semmilyen aplikaciot letolteni. Akartam magamnak Instagramot csinalni, de nemment, azt irja ki, hogy

update required this app requires ios 4.3

Ilyenkor mit kell csinálni?


/elore szolok, hogy nemvagyok kivancsi az oltogatásokra, h. milyen gaz vagyok amiert nemertek hozza/



2013. febr. 12. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az a gaz hogy nem ertesz hozza, hanem az hogy a szovegertelmezes nem megy:)


Ott van a valasz a kerdesedben: update required this app requires ios 4.3


Software update kell, a telefonod operacios rendszeret kell frissiteni. Ha minden igaz iTunes-on keresztul mennie kellene.

2013. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

... es azt hogy kell?

Bocsanat, de az ilyenekhez tenyleg nagyon h*lye vagyok :D

2013. febr. 12. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint csak azt tudom mondani hogy nem az a baj hogy hulye vagy hozza, hanem az hogy ahhoz is hulye vagy hogy megkeresd az informaciot amit nem tudsz.


Tessek: [link]


(google: iphone + szoftverfrissites, elso talalat)

2013. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Probaltam, aztirja ki h this version of the iphone software is the current version...
2013. febr. 12. 17:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor tettem h Restore, és most még a FB-m és a messengerem is kitorlodott, es nemtudom visszainstalalni. Oriasi. Valaki tudna segiteni?? :(
2013. febr. 12. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Figy, az egy kissé elavult. Nekem a legfrissebb van fenn, érdemes meglépned, mert még a régi vason is működik minden, pedig szinte tele a telefonom. az itunes mindig kiírja, hogy frissíteni kell (GÉPEN!) klikk 'ok' és download. Ha ez megvan az itunes menüben, akkor mehet a telefonra. Ez egy kis idő, eldolgozgat magában... Utána mindent kiír, csak légy ott a telefonnal és a géppel és nem lehet baj. Figyi, régen még melírcsíkom is volt és meg tudtam csinálni- ez nem vicc :)
2013. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a restore az eredeti gyári állapotot hozza be, tehát hiperelavult. Frissítsd és frissítsd és frissítsd és mindent visszakaphatsz.
2013. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de nemtudok frissíteni, mert azt írja ki amit feljebb leírtam. Hiába megyek rá h Check for update, ezt írja ki és nemtudok semmit csinálni tovább...

és am gépben csinálom/tam eddigis

2013. febr. 12. 20:39
 9/9 anonim válasza:
Mert iPhone 3g-re az a legfrissebb verzió(asszem 4.2.1). Nem lehet mit csinálni, add el, és vegyél belőle jobbat.
2013. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!