Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani jó középkate...

Tudnátok ajánlani jó középkategóriás telefonokat (90 ezer alatt), ami a t-mobilnál is kapható?

Figyelt kérdés
Lehetőleg fusson rajta a NOVA 3 (igen ez nekem fontos) és ha lehet akkor tartson ki 2 évig. A jó akksi idő plusz pont.
2013. febr. 12. 19:27
 1/3 bumbi02 válasza:
Idejutottunk? 90 ezertől kezdődnek a felsőkategóriás telefonok? Én meg azt hittem hogy a 20 ezer már felsőkategória....
2013. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó akkor helyesbíttek, jó telefont 90 ezer alatt? Te meg ha nem tudsz normálisa válaszolni akkor maradj inkább kussban!
2013. febr. 12. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik Xperia telefont ajánlanám mert ár/arány értékben a legjobbak. Nekem GO-m van, de plusz pénzért találsz jobbat is. Az Xperia S 94000 de azt venném a helyedben ha rászánsz + 4000 forintot. Azzal nem jársz rosszul. Vagy ott az Xperia P. Ez kisebb mint az S de szinte ugyan azt tudja,és ez csak 72000. Szóval szerintem egy P-t vegyél
2013. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!